Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel 304 fish processing line ] αγώνας 69 προϊόντα.
Εμπορική ταξινόμηση ψαριών για πελαγικά εμπορικά ψάρια Μηχανή διαλογής ψαριών και μεγέθους ψαριών
| Κλειστή λέξη:: | Εμπορική ταξινόμηση ψαριών για πελαγικά εμπορικά ψάρια Μηχανή διαλογής ψαριών και μεγέθους ψαριών |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
ISO αυτόματη μηχανή κοπής ψαριών Πολυσκηνή 1550x800x1450mm
| Λέξη κλειδί:: | Πλήρως αυτόματη Slicer ψαριών τεμνουσών μηχανών ψαριών τέμνουσα γραμμή ψαριών με 4 μέτρο |
|---|---|
| Παράδοση: | 20-30 ημέρες |
| Χειριστής: | 1-2 πρόσωπο |
Αυτόματη μηχανή αποφλούδισης ψαριών, πλυντήριο αποφλούδισης δέρματος ψαριών, μηχανή αποφλούδισης τύμπου
| Κλειστές λέξεις: | Αυτόματη μηχανή αποφλούδισης ψαριών, πλυντήριο αποφλούδισης δέρματος ψαριών, μηχανή αποφλούδισης τύμ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1601mm |
Μηχανή καθαρισμού των εντόσθων των ιχθύων της τύλαπιας
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή καθαρισμού των εντόσθων των ιχθύων της τύλαπιας |
|---|---|
| ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | Δοκιμαστικό σύστημα |
Μηχανή απομάκρυνσης ψαριών τύπου τύπου τύπου τύπου
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή απομάκρυνσης ψαριών τύπου τύπου τύπου τύπου |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1609mm |
Αμαξοστάσιο καθαρισμού ψαριών ηλεκτρική μηχανή κοπής ψαριών
| Κλειστές λέξεις: | Αμαξοστάσιο καθαρισμού ψαριών ηλεκτρική μηχανή κοπής ψαριών |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1611mm |
Ηλεκτρική μηχανή για την αφαίρεση κλίμακας ψαριών
| Κλειστές λέξεις: | Ηλεκτρική μηχανή για την αφαίρεση κλίμακας ψαριών |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1612mm |
Εμπορική Τιλαπία Ψαράς Απομακρυντής Βίσκερας Μηχανή Αποτοξίνωσης Σταθερή Αντι-Ερόση
| Κλειστή λέξη: | Μικρή Tilapia δολοφονιών ψαριών και Viscera Remover εξεντερίζοντας φονική μηχανή ψαριών μηχανών |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1600mm |
3P Μηχανή κοπής κεφαλιού ψαριών κατά της διάβρωσης Πολυδιάθετη 200-400kg/h
| Λέξη κλειδί:: | Επικεφαλής κόπτης ψαριών πλατφορμών επεξεργασίας ψαριών γραμμών παραγωγής τεμνουσών μηχανών ψαριών L |
|---|---|
| Ύψος της λεπίδας: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Λειτουργία: | Ψάρια, θαλασσινά, φυτικό κ.λπ. |
Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας τροφίμων Μηχανή διαλογής ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας τροφίμων Μηχανή διαλογής ψαριών |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2209mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1809kg |

