Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel 304 fish processing line ] αγώνας 69 προϊόντα.
1506kg Γραμμή Παραγωγής Θαλασσινών Ατσάλι Custom Workbench Fish And Shrimp Processing Line Μεταγωγική ζώνη
| Κλειστή λέξη:: | Γραμμή παραγωγής θαλασσινών και θαλασσινών Επεξεργαστικό πάγκο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών και γαρίδων Μεταγωγική ζώνη Εργοστάσιο θαλασσινών Εργασιακό πάγκο Γραμμή επεξεργασίας γαρίδων
| Κλειστή λέξη:: | Μεταγωγική ζώνη για την επεξεργασία ψαριών και γαρίδων Εργαστήριο επεξεργασίας θαλασσινών |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
Μηχανή διαλογής ψαριών μικρού με κυλίνδρους 18pcs
| Λέξη κλειδί:: | Κίνα Μηχανή διαλογής μικρών ψαριών Μηχανή μεγέθους μικρών ψαριών Μηχανή ταξινόμησης μικρών ψαριών |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό ηλεκτρικού κουτιού: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Φαρμακευτικές συσκευές για την επεξεργασία ψαριών από ανοξείδωτο χάλυβα
| Κλειστές λέξεις: | Φαρμακευτικές συσκευές για την επεξεργασία ψαριών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1602mm |
Μηχανές επεξεργασίας ψαριών από ανοξείδωτο χάλυβα
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανές επεξεργασίας ψαριών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1603mm |
Ηλεκτρική μηχανή απομάκρυνσης κλίσεων από ψάρια τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύ
| Κλειστές λέξεις: | Ηλεκτρική μηχανή απομάκρυνσης κέλυφος από ψάρια τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπου τύπο |
|---|---|
| ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | Δοκιμαστικό σύστημα |
Γραμμή παραγωγής μηχανής κοπής ψαριών Η πλατφόρμα επεξεργασίας ψαριών μπορεί να προσαρμοστεί στο μέγεθος
| Κλειστή λέξη:: | Γραμμή παραγωγής μηχανής κοπής ψαριών Η πλατφόρμα επεξεργασίας ψαριών μπορεί να προσαρμοστεί στο μέγ |
|---|---|
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Μ1550xΠ800xΥ1457mm |
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδας ανθεκτική στην φθορά
| Κλειστή λέξη: | Σύστημα κυκλοφορίας δροσίζοντας νερού για τη βράζοντας γραμμή παραγωγής μηχανών σουσιών |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Μέγεθος (L*W*H): | L4200xW1600xH1206mm |
Μηχανήματα επεξεργασίας ψαριών και γαρίδων
| Κλειστή λέξη: | Εργοστάσιο επεξεργασίας θαλασσινών μεγάλης παρτίδας ψαριών και γαρίδας μηχανή λαθρεμπορίας Σωλήνα πα |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | Μ5930xΠ1200xΥ2003mm |
| Ικανότητα παραγωγής:: | 500-603kg/H |
3.07KW Αλιευτική αποφλοιωτική γραμμή παραγωγής Συναρμολόγηση Τραπεζών μεταφοράς γαρίδας
| Κλειστή λέξη:: | Ηλεκτρονικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών και συσσωρευτών |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L10000xW1150xH1557mm |

