Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel 304 fish processing line ] αγώνας 69 προϊόντα.
Υψηλής Ταχύτητας Ζωντανός Ρολάρι Ψαριών Με 12pcs Ζωντανό Ρολάρι Ψαριών Τροποποιώντας Γραμμή
| Λέξη κλειδί:: | Υψηλής Ταχύτητας Ζωντανός Ρολάρι Ψαριών Με 12pcs Ζωντανό Ρολάρι Ψαριών Τροποποιώντας Γραμμή |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό ηλεκτρικού κουτιού: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Αυτόματη πλυντήρια ψαριών ανθεκτική στην φθορά πολυλειτουργία
| Λέξη κλειδί:: | Αυτόματη καθαρότερη γραμμή γαρίδων πλυντηρίων υψηλών φυσαλίδων ψαριών |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Συχνότητα |
| Διάσταση (L*W*H):: | L4200xW1600xH1200mm |
Πρακτική μηχανή διαλογής ψαριών, πολυλειτουργική διαλογή γαρίδας
| Κλειστή λέξη: | Έξυπνος διαλογέας Vannamei Vannamei Sizer Vannamei γκρέιντερ Vannamei κυλίνδρων που ταξινομεί τη γρα |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| Δύναμη: | 4.9Kw |
Μηχανή απολέπισης ψαριών Αντι-διάβρωσης Ανερόπρεπη Ανθεκτική Αυτοματοποιημένη
| Κλειστές λέξεις: | Remover κλιμάκων ψαριών ανοξείδωτου Descaler μηχανών περιστροφικό τύμπανο μηχανών ψαριών |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1600mm |
Μηχανήματα και εξοπλισμός εργοστασίου επεξεργασίας θαλασσινών απομακρύνουν αποτελεσματικά τις κέλυβες των ψαριών τύπου τυμπάνου περιστροφικού αποσβεστήρα ψαριών
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανήματα και εξοπλισμός εργοστασίου επεξεργασίας θαλασσινών απομακρύνουν αποτελεσματικά τις κέλυβε |
|---|---|
| ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | Δοκιμαστικό σύστημα |
Εξοπλισμός επεξεργασίας αποφλοιώσεως ψαριών, λαπαροτομή, καθαρισμός εντόσθων
| Κλειστές λέξεις: | Εξοπλισμός επεξεργασίας αποφλοιώσεως ψαριών, λαπαροτομή, καθαρισμός εντόσθων |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1610mm |
1500W Πρακτική μηχανή αποτοξίνωσης ψαριών Πολλαπλής χρήσης Ανθεκτική στην φθορά
| Κλειστή λέξη: | Αυτόματα ψάρια μηχανών καθαρισμού ψαριών νέου τύπου που χωρίζουν και μηχανή διακόσμησης με σειρήτι κ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Παράδοση: | 20-30 ημέρες |
Μηχανή ξύρισμα κλίβας ψαριών καρπιού (tilapia fish scale scraping machine) περιστροφική συσκευή απομάκρυνσης κλίβας ψαριών με στρογγυλή αυλή
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή ξύρισμα κλίβας ψαριών καρπιού (tilapia fish scale scraping machine) περιστροφική συσκευή απομ |
|---|---|
| ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1604mm |
Μεγάλη απόδοση ολόκληρο ψάρι με 18 κυλίνδρους ολόκληρο ψάρι ταξινόμηση μηχανή και ψάρι μεγέθους
| Κλειστή λέξη:: | Μεγάλη απόδοση ολόκληρο ψάρι με 18 κυλίνδρους ολόκληρο ψάρι ταξινόμηση μηχανή και ψάρι μεγέθους |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
Καλό αποτέλεσμα ψαριών Ρολ Grader για πελαγικά ψαρά Ρολ ταξινόμηση μηχανή και ψαριών μεγέθους
| Κλειστή λέξη:: | Καλό αποτέλεσμα ψαριών Ρολ Grader για πελαγικά ψαρά Ρολ ταξινόμηση μηχανή και ψαριών μεγέθους |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |

