Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel 304 fish processing line ] αγώνας 69 προϊόντα.
Παραγωγή ψαριών και γαρίδων εργοστάσιο παραγωγής ατσάλινο πάγευμα πάγευμα γαρίδες κατάψυξη πάγευμα διαχωριστή
| Κλειστή λέξη: | Παραγωγή ψαριών και γαρίδων εργοστάσιο παραγωγής ατσάλινο πάγευμα πάγευμα γαρίδες κατάψυξη πάγευμα δ |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Βασικά συστατικά: | μηχανή, εργαλείο, μεταφορέας, ψεκασμός |
Τμήμα παραγωγής πλήρως αυτόματης επεξεργασίας ψαριών Καθαρισμός εντόμων χόρπης, καρπιού, ψάρου μανταρίνης, μπαρούτι και άλλων ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής επεξεργασίας ψαριών Μηχανή καθαρισμού εντόσθιας χόρτου, χόρτου, ψάρ |
|---|---|
| Τετάρτη:: | 380v/3p/50Hz |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L2100xW650xH1305mm |
Μηχανή κοπής σκουμπρί Μηχανή κοπής σκουμπριού από ανοξείδωτο χάλυβα επαγγελματική γραμμή παραγωγής ψαριών
| Κλειστή λέξη:: | Μηχανή κοπής σκουπιδιών Μηχανή κοπής σκουπιδιών μηχανοποιητική γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Μ1550xΠ800xΥ1452mm |
Μηχανή αποφλοιώσεως και καθαρισμού ιχθύων για την παραγωγή ιχθυεπεξεργασίας
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή αποφλοιώσεως και καθαρισμού ιχθύων για την παραγωγή ιχθυεπεξεργασίας |
|---|---|
| Ταχύτητα: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2200xW1150xH1608mm |
Πολυτελές εργοστάσιο επεξεργασίας γαρίδας, πρακτικό εμπορικό εξοπλισμό επεξεργασίας ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Διαχωριστής δίσκων παγώματος γραμμών παραγωγής εργοστασίου επεξεργασίας γαρίδων ψαριών ψεκασμού νερο |
|---|---|
| Χωριστή μέθοδος: | Ψεκασμός νερού |
| Ικανότητα παραγωγής:: | 500-600KG/H |
40-50pcs/Min Μηχανή Φίλε Τιλάπιας Ανθεκτικός ανοξείδωτος χάλυβας 304
| Κλειστή λέξη: | Πλήρως αυτόματου ψαριών στομαχιών εξοπλισμού κοπής και καθαρισμού μηχανή ψαριών φονική |
|---|---|
| Τάση:: | 380V/3P/50Hz |
| Μέγεθος (L*W*H): | L2100xW650xH1300mm |
Μηχανή διαλογής μεγέθους γαρίδας
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή διαλογής μεγέθους γαρίδας |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| Δυνατότητα παραγωγής: | 1500 kg έως 1810 kg |
Ημιαυτόματη ψαριών αποφλοίωσης μηχανών ψαριών επεξεργασίας και αποφλοίωσης μηχανή αποφλοίωσης γραμμών παραγωγής ηλεκτρική
| Κλειστή λέξη:: | Ημιαυτόματη ψαριών αποφλοίωσης μηχανών ψαριών επεξεργασίας και αποφλοίωσης μηχανή αποφλοίωσης γραμμώ |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος (L*W*H): | L1200xW600xH937mm |
Μηχανή επεξεργασίας απομάκρυνσης κεφαλιού γαρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα
| λέξη κλειδί: | Μηχανή επεξεργασίας απομάκρυνσης κεφαλιού γαρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Μέγεθος (L*W*H): | L19500xW2500xH1706mm |
Μηχανή απομάκρυνσης κεφαλιού γαρίδας Γραμμή επεξεργασίας γαρίδας Απομάκρυνση κεφαλιού
| λέξη κλειδί: | Εργοστάσιο επεξεργασίας θαλασσινών Shrimp Deheading Line Σύστημα αποκεφαλισμού γαρίδων |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Μέγεθος (L*W*H): | L19500xW2500xH1704mm |

