Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ conveyor fish processing line ] αγώνας 20 προϊόντα.
3.10KW Μεταγωγική γραμμή επεξεργασίας ψαριών Αλιευτική γραμμή παραγωγής αποφλοιοποίησης
| Κλειστή λέξη:: | Μεταφορέας επεξεργασίας ψαριών Γραμμή παραγωγής εργοστασίου επεξεργασίας ψαριών Γραμμή παραγωγής αφα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L10000xW1150xH1560mm |
Μεταγωγική γραμμή παραγωγής μεταποίησης ψαριών
| Κλειστή λέξη:: | Μεταφορέας επεξεργασίας ψαριών Γραμμή παραγωγής εργοστασίου επεξεργασίας ψαριών Γραμμή παραγωγής αφα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
Ηλεκτρονική συσκευή για την επεξεργασία ιχθύων
| Κλειστή λέξη: | Ηλεκτρονική συσκευή για την επεξεργασία ιχθύων |
|---|---|
| Βάθος της λεπίδας: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Μέγεθος (L*W*H): | Δοκιμαστικό μέγεθος |
Προσαρμογή Φρέμα από ανοξείδωτο χάλυβα Τροφική επεξεργασία Γραμμή συναρμολόγησης Ζώνη μεταφορέα μεταφοράς μεταφοράς επεξεργασίας ψαριών
| Κλειστή λέξη:: | Προσαρμογή Φρέμα από ανοξείδωτο χάλυβα Τροφική επεξεργασία Γραμμή συναρμολόγησης Ζώνη μεταφορέα μετα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
Μηχανή κοπής σκουμπρί Μηχανή κοπής σκουμπριού από ανοξείδωτο χάλυβα επαγγελματική γραμμή παραγωγής ψαριών
| Κλειστή λέξη:: | Μηχανή κοπής σκουπιδιών Μηχανή κοπής σκουπιδιών μηχανοποιητική γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Μ1550xΠ800xΥ1452mm |
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών από ανοξείδωτο χάλυβα
| Λέξη κλειδί:: | Ηλεκτρονικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών και συσσωρευτών |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάσταση (L*W*H):: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Πολυτελές εργοστάσιο επεξεργασίας γαρίδας, πρακτικό εμπορικό εξοπλισμό επεξεργασίας ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Διαχωριστής δίσκων παγώματος γραμμών παραγωγής εργοστασίου επεξεργασίας γαρίδων ψαριών ψεκασμού νερο |
|---|---|
| Χωριστή μέθοδος: | Ψεκασμός νερού |
| Ικανότητα παραγωγής:: | 500-600KG/H |
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών και γαρίδων Μεταγωγική ζώνη Εργοστάσιο θαλασσινών Εργασιακό πάγκο Γραμμή επεξεργασίας γαρίδων
| Κλειστή λέξη:: | Μεταγωγική ζώνη για την επεξεργασία ψαριών και γαρίδων Εργαστήριο επεξεργασίας θαλασσινών |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
Γραμμή παραγωγής μηχανής κοπής ψαριών Η πλατφόρμα επεξεργασίας ψαριών μπορεί να προσαρμοστεί στο μέγεθος
| Κλειστή λέξη:: | Γραμμή παραγωγής μηχανής κοπής ψαριών Η πλατφόρμα επεξεργασίας ψαριών μπορεί να προσαρμοστεί στο μέγ |
|---|---|
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Μ1550xΠ800xΥ1457mm |
1506kg Γραμμή Παραγωγής Θαλασσινών Ατσάλι Custom Workbench Fish And Shrimp Processing Line Μεταγωγική ζώνη
| Κλειστή λέξη:: | Γραμμή παραγωγής θαλασσινών και θαλασσινών Επεξεργαστικό πάγκο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό σύστημα |

