Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ conveyor fish processing line ] αγώνας 20 προϊόντα.
Μηχανή διαλογής ψαριών μικρού με κυλίνδρους 18pcs
| Λέξη κλειδί:: | Κίνα Μηχανή διαλογής μικρών ψαριών Μηχανή μεγέθους μικρών ψαριών Μηχανή ταξινόμησης μικρών ψαριών |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό ηλεκτρικού κουτιού: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
4 Στυλ Αυτοματοποιημένη μηχανή ταξινόμησης ψαριών και διαλογής μικρών ψαριών με 5-10T / H
| Κλειστή λέξη:: | 4 Στυλ Αυτοματοποιημένη μηχανή ταξινόμησης ψαριών και διαλογής μικρών ψαριών με 5-10T / H |
|---|---|
| Λειτουργήστε: | Εύκολα. |
| Τετάρτη: | 380V ή προσαρμοσμένος |
3.07KW Αλιευτική αποφλοιωτική γραμμή παραγωγής Συναρμολόγηση Τραπεζών μεταφοράς γαρίδας
| Κλειστή λέξη:: | Ηλεκτρονικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών και συσσωρευτών |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L10000xW1150xH1557mm |
Παραγωγή ψαριών και γαρίδων εργοστάσιο παραγωγής ατσάλινο πάγευμα πάγευμα γαρίδες κατάψυξη πάγευμα διαχωριστή
| Κλειστή λέξη: | Παραγωγή ψαριών και γαρίδων εργοστάσιο παραγωγής ατσάλινο πάγευμα πάγευμα γαρίδες κατάψυξη πάγευμα δ |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Βασικά συστατικά: | μηχανή, εργαλείο, μεταφορέας, ψεκασμός |
Υψηλής Ταχύτητας Ζωντανός Ρολάρι Ψαριών Με 12pcs Ζωντανό Ρολάρι Ψαριών Τροποποιώντας Γραμμή
| Λέξη κλειδί:: | Υψηλής Ταχύτητας Ζωντανός Ρολάρι Ψαριών Με 12pcs Ζωντανό Ρολάρι Ψαριών Τροποποιώντας Γραμμή |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό ηλεκτρικού κουτιού: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
1500W Πρακτική μηχανή αποτοξίνωσης ψαριών Πολλαπλής χρήσης Ανθεκτική στην φθορά
| Κλειστή λέξη: | Αυτόματα ψάρια μηχανών καθαρισμού ψαριών νέου τύπου που χωρίζουν και μηχανή διακόσμησης με σειρήτι κ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Παράδοση: | 20-30 ημέρες |
Μεγάλη απόδοση ολόκληρο ψάρι με 18 κυλίνδρους ολόκληρο ψάρι ταξινόμηση μηχανή και ψάρι μεγέθους
| Κλειστή λέξη:: | Μεγάλη απόδοση ολόκληρο ψάρι με 18 κυλίνδρους ολόκληρο ψάρι ταξινόμηση μηχανή και ψάρι μεγέθους |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
Καλό αποτέλεσμα ψαριών Ρολ Grader για πελαγικά ψαρά Ρολ ταξινόμηση μηχανή και ψαριών μεγέθους
| Κλειστή λέξη:: | Καλό αποτέλεσμα ψαριών Ρολ Grader για πελαγικά ψαρά Ρολ ταξινόμηση μηχανή και ψαριών μεγέθους |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
Εμπορική ταξινόμηση ψαριών για πελαγικά εμπορικά ψάρια Μηχανή διαλογής ψαριών και μεγέθους ψαριών
| Κλειστή λέξη:: | Εμπορική ταξινόμηση ψαριών για πελαγικά εμπορικά ψάρια Μηχανή διαλογής ψαριών και μεγέθους ψαριών |
|---|---|
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
Μεγάλη μηχανή μεγέθους σαρδέλας με 12 κυλίνδρους αυτόματη γραμμή ταξινόμησης σαρδέλας
| Λέξη κλειδί:: | Μεγάλη μηχανή μεγέθους σαρδέλας με 12 κυλίνδρους αυτόματη γραμμή ταξινόμησης σαρδέλας |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό ηλεκτρικού κουτιού: | Ατσάλι από χαλύβδινο |

