Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ 1500kg seafood sorting machine ] αγώνας 19 προϊόντα.
Μηχανή ταξινόμησης θαλασσινών ISO 1500KG, Πολυλειτουργική συσκευή ταξινόμησης μεγέθους ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Ταξινομώντας μηχανή θαλασσινών ταξινομώντας μηχανών μεγέθους γαρίδων διαλογέων μεγέθους ψαριών υψηλή |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| Εξουσιοδότηση του πυρήνα: | 1 έτος |
Μηχανή επεξεργασίας και διαλογής γαρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα Μηχανή διαλογής θαλασσινών
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή επεξεργασίας και διαλογής γαρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα Μηχανή διαλογής θαλασσινών |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2204mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1804kg |
Μηχανή διαλογής θαλασσινών 380V 50Hz
| Κλειστή λέξη: | Αυτόματο αυτόματο γκρέιντερ μηχανών ταξινόμησης ταξινομώντας μηχανών αυτόματο για Vannamei |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| L6000xW5204xH2200mm: | 1500kg-1800kg |
Αυτόματη μηχανή διαλογής γαρίδας για την αποφλούδαση γαρίδας, το πλύσιμο φρέσκων γαρίδων, το στρίψιμο, η διαλογή των γαρίδων
| Κλειστή λέξη: | Αυτόματη μηχανή διαλογής γαρίδας για την αποφλούδαση γαρίδας, το πλύσιμο φρέσκων γαρίδων, το στρίψιμ |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2201mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1801kg |
Αυτόματη μηχανή διαλογής γαρίδας για την αποφλούδαση γαρίδας, το πλύσιμο φρέσκων γαρίδων, το στρίψιμο, η διαλογή των γαρίδων
| Κλειστή λέξη: | Αυτόματη μηχανή διαλογής γαρίδας για την αποφλούδαση γαρίδας, το πλύσιμο φρέσκων γαρίδων, το στρίψιμ |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2202mm |
| Κατανάλωση: | 1500 kg-1802 kg |
Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας τροφίμων Μηχανή διαλογής ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας τροφίμων Μηχανή διαλογής ψαριών |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2209mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1809kg |
Μηχανή διαλογής μεγέθους γαρίδας
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή διαλογής μεγέθους γαρίδας |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| Δυνατότητα παραγωγής: | 1500 kg έως 1810 kg |
Μηχανή διαλογής ψαριών από ανοξείδωτο χάλυβα 18 κυλίνδρων
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή διαλογής ψαριών από ανοξείδωτο χάλυβα 18 κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2208mm |
| Δυνατότητα παραγωγής: | 1500kg-1808kg |
αυτόματη μηχανή ταξινόμησης ψαριών μηχανή ταξινόμησης ψαριών μηχανή ταξινόμησης μεγέθους ψαριών
| Κλειστή λέξη: | αυτόματη μηχανή ταξινόμησης ψαριών μηχανή ταξινόμησης ψαριών μηχανή ταξινόμησης μεγέθους ψαριών |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Δυνατότητα παραγωγής: | 1500 kg-1811 kg |
Μηχανή ταξινόμησης γαρίδας, μηχανή καθαρισμού και ταξινόμησης γαρίδας, μηχανή διαλογής γαρίδας μετά την αποτρίχωση
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή ταξινόμησης γαρίδας, μηχανή καθαρισμού και ταξινόμησης γαρίδας, μηχανή διαλογής γαρίδας μετά |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2207mm |
| Δυνατότητα παραγωγής: | 1500kg-1807kg |

