Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ 1500kg seafood sorting machine ] αγώνας 19 προϊόντα.
Ανθεκτικός εξοπλισμός κατάταξης ψαριών 380V, Μηχανή κατάταξης ψαριών κατά της διάβρωσης
| Λέξη κλειδί:: | Υψηλής απόδοσης Μηχάνημα Προσδιορισμού Μεγεθών Ψαριών Αυτόματη Μηχανή Προσαρμογής Μεγεθών Ψαριών Δια |
|---|---|
| Αριθμός κυλίνδρου: | 18 τεμ |
| Αριθμός χειριστών: | 2-4 άτομα |
Μηχανή επεξεργασίας για την ταξινόμηση θαλασσινών προϊόντων και γαρίδων, μηχανή ταξινόμησης γαρίδων και ψαριών, μηχανή ταξινόμησης καραβιών και γαρίδων
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή επεξεργασίας για την ταξινόμηση θαλασσινών προϊόντων και γαρίδων, μηχανή ταξινόμησης γαρίδων |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2206mm |
| Δυνατότητα παραγωγής: | 1500kg-1806kg |
Μηχανή διαλογής γαρίδας ψαριών 1500 κιλών Πολυδιάθετη για βιομηχανικές χρήσεις
| Κλειστή λέξη: | Εκτός από την ταξινομώντας μηχανή ψαριών βαθμολογώντας μηχανών γαρίδων εξοπλισμού διαδικασίας θαλασσ |
|---|---|
| Βασικά συστατικά:: | Ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο, αντλία |
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
Συγκροτητής επεξεργασίας γαρίδας θαλασσινών Αυτοματοποιημένο γρήγορο ψάρι Συγκροτητής μεγέθους γαρίδας Μηχανή διαλογής παραγωγής γαρίδας
| Κλειστή λέξη: | Συγκροτητής επεξεργασίας γαρίδας θαλασσινών Αυτοματοποιημένο γρήγορο ψάρι Συγκροτητής μεγέθους γαρίδ |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2203mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1803kg |
Πολυλειτουργική μηχανή ταξινόμησης γαρίδας Ατσάλι ανθεκτικό
| Κλειστή λέξη: | 20 εμπειρίας ψαριών γκρέιντερ ψαριών διαλογέων ψαριών Sizer έτη ταξινομητών ψαριών |
|---|---|
| Βασικά συστατικά:: | Ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, |
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
Μηχανή βαθμολόγησης γαρίδας 380V 50Hz Πολυλειτουργική για το μέγεθος γαρίδας
| Κλειστή λέξη: | 20 εμπειρίας γαρίδων έτη γαρίδων ταξινόμησης που ταξινομούν τον ταξινομητή γαρίδων Glading γαρίδων |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1800kg |
Γραμμή παραγωγής ολοκληρωμένης μηχανής καθαρισμού γαρίδας και ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Γραμμή παραγωγής ολοκληρωμένης μηχανής καθαρισμού γαρίδας και ψαριών |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2205mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1805kg |
Βιομηχανικό πλυντήριο καρότων και πατάτας Πολυεπίπεδο αντιδιάβρωσης
| Λέξη κλειδί:: | Βιομηχανικό πλυντήριο φυσαλίδων φρούτων ανανά γραμμών φυτικού καθαρισμού καρότων πατατών |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Διάσταση (L*W*H):: | L4200xW1600xH1209mm |
Πλήρως αυτόματη τροφική ποιότητα από ανοξείδωτο χάλυβα γαρίδες 18 ρόλων βαρέλι grader
| Κλειστή λέξη: | Πλήρως αυτόματη τροφική ποιότητα από ανοξείδωτο χάλυβα γαρίδες 18 ρόλων βαρέλι grader |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2207mm |
| Δυνατότητα παραγωγής: | 1500kg-1807kg |

