Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ platform fish processing line ] αγώνας 7 προϊόντα.
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304 γραμμή επεξεργασίας ιχθύων γραμμή συναρμολόγησης πλατφόρμα ιχθύων αποκεφαλισμός γραμμή παραγωγής πίνακας
| Κλειστή λέξη:: | Πλατφόρμα συλλογής γραμμής παραγωγής για την επεξεργασία ψαριών Πίνακας παραγωγής αποκεφαλισμού ψαρι |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
3.03KW Αλιευτική επεξεργασία γραμμή παραγωγής πλατφόρμα συναρμολόγησης Αλιευτική αποκεφαλισμός γραμμή παραγωγής πίνακας
| Κλειστή λέξη:: | Πλατφόρμα συλλογής γραμμής παραγωγής για την επεξεργασία ψαριών Πίνακας παραγωγής αποκεφαλισμού ψαρι |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδας και ψαριών Πολυπροσωπική πλατφόρμα ροής επεξεργασίας
| Κλειστή λέξη:: | Πλατφόρμα επεξεργασίας ψαριών και γαρίδας Πλατφόρμα ροής επεξεργασίας πολλών ατόμων |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Γραμμή παραγωγής μηχανής κοπής ψαριών Η πλατφόρμα επεξεργασίας ψαριών μπορεί να προσαρμοστεί στο μέγεθος
| Κλειστή λέξη:: | Γραμμή παραγωγής μηχανής κοπής ψαριών Η πλατφόρμα επεξεργασίας ψαριών μπορεί να προσαρμοστεί στο μέγ |
|---|---|
| Υλικό:: | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
| Μέγεθος ((L*W*H):: | Μ1550xΠ800xΥ1457mm |
3P Μηχανή κοπής κεφαλιού ψαριών κατά της διάβρωσης Πολυδιάθετη 200-400kg/h
| Λέξη κλειδί:: | Επικεφαλής κόπτης ψαριών πλατφορμών επεξεργασίας ψαριών γραμμών παραγωγής τεμνουσών μηχανών ψαριών L |
|---|---|
| Ύψος της λεπίδας: | μπορέστε να είστε διευθετήσιμος |
| Λειτουργία: | Ψάρια, θαλασσινά, φυτικό κ.λπ. |
Φυτοπαρασκευαστικό εργοστάσιο παραγωγής τροφοδοτικού ηλεκτρικής πλατφόρμας χύσης πρώτης ύλης
| Κλειστή λέξη: | Φυτοπαρασκευαστικό εργοστάσιο παραγωγής τροφοδοτικού ηλεκτρικής πλατφόρμας χύσης πρώτης ύλης |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L2100xW1560xH1301mm |
| Δύναμη: | 2.21KW |
Φυτοπαρασκευαστικό εργοστάσιο παραγωγής τροφοδοτικού ηλεκτρικής πλατφόρμας χύσης πρώτης ύλης
| Κλειστή λέξη: | Φυτοπαρασκευαστικό εργοστάσιο παραγωγής τροφοδοτικού ηλεκτρικής πλατφόρμας χύσης πρώτης ύλης |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L2100xW1560xH1303mm |
| Δύναμη: | 2.23kw |
1

