Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ multifunctional fish size sorter ] αγώνας 5 προϊόντα.
Μηχανή ταξινόμησης θαλασσινών ISO 1500KG, Πολυλειτουργική συσκευή ταξινόμησης μεγέθους ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Ταξινομώντας μηχανή θαλασσινών ταξινομώντας μηχανών μεγέθους γαρίδων διαλογέων μεγέθους ψαριών υψηλή |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| Εξουσιοδότηση του πυρήνα: | 1 έτος |
Αυτόματη μηχανή ταξινόμησης ψαριών με 12 κυλίνδρους Αυτόματη ταξινόμηση ψαριών για 4-5 μεγέθη
| Λέξη κλειδί:: | Αυτόματη μηχανή ταξινόμησης ψαριών με 12 κυλίνδρους Αυτόματη ταξινόμηση ψαριών για 4-5 μεγέθη |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό ηλεκτρικού κουτιού: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Σταθερή μηχανή ταξινόμησης μικρών ψαριών Πολυλειτουργική 6000x5200x2200mm
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή ταξινόμησης μικρών ψαριών Αυτόματη μηχανή ταξινόμησης ψαριών |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| Χρώμα: | Ατσάλι ατσάλι |
Πολυλειτουργική μηχανή ταξινόμησης γαρίδας Ατσάλι ανθεκτικό
| Κλειστή λέξη: | 20 εμπειρίας ψαριών γκρέιντερ ψαριών διαλογέων ψαριών Sizer έτη ταξινομητών ψαριών |
|---|---|
| Βασικά συστατικά:: | Ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, |
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
Μεγάλη μηχανή μεγέθους σαρδέλας με 12 κυλίνδρους αυτόματη γραμμή ταξινόμησης σαρδέλας
| Λέξη κλειδί:: | Μεγάλη μηχανή μεγέθους σαρδέλας με 12 κυλίνδρους αυτόματη γραμμή ταξινόμησης σαρδέλας |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2200mm |
| Υλικό ηλεκτρικού κουτιού: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
1

