Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή ξεκορφίσματος γαρίδων
-
Μηχανή αποφλοίωσης γαρίδων
-
Βαθμολογώντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή ταξινόμησης ψαριών
-
Μαγειρεύοντας μηχανή γαρίδων
-
Μηχανή κοπής γαρίδας
-
Καθαρίζοντας μηχανή γαρίδων
-
Ψάρια που ξεφλουδίζουν τη μηχανή
-
Τέμνουσα μηχανή ψαριών
-
Μηχανή κοπής ψαριών
-
Εξεντερίζοντας μηχανή ψαριών
-
Πλυντήριο ψαριών
-
Μηχανή ξελεπιάσματος ψαριών
-
καλάθι πλυντηρίου
-
Μηχανή βρύσης
-
Μηχανή επεξεργασίας γαρίδων
-
Μηχανή επεξεργασίας ψαριών
λέξεις-κλειδιά [ iso seafood sorting machine ] αγώνας 34 προϊόντα.
Μηχανή ταξινόμησης θαλασσινών ISO 1500KG, Πολυλειτουργική συσκευή ταξινόμησης μεγέθους ψαριών
| Κλειστή λέξη: | Ταξινομώντας μηχανή θαλασσινών ταξινομώντας μηχανών μεγέθους γαρίδων διαλογέων μεγέθους ψαριών υψηλή |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| Εξουσιοδότηση του πυρήνα: | 1 έτος |
Μηχανή επεξεργασίας και διαλογής γαρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα Μηχανή διαλογής θαλασσινών
| Κλειστή λέξη: | Μηχανή επεξεργασίας και διαλογής γαρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα Μηχανή διαλογής θαλασσινών |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2204mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1804kg |
Μηχανή διαλογής θαλασσινών 380V 50Hz
| Κλειστή λέξη: | Αυτόματο αυτόματο γκρέιντερ μηχανών ταξινόμησης ταξινομώντας μηχανών αυτόματο για Vannamei |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | Μ6000xΠ5200xΥ2200mm |
| L6000xW5204xH2200mm: | 1500kg-1800kg |
Βιομηχανική μηχανή διαλογής ψαριών SUS304, Πολλαπλή μηχανή διαλογής θαλασσινών
| Λέξη κλειδί:: | Αποδοτική μηχανή διαλογής προδιαγραφών ψαριών ταξινομώντας μηχανών ψαριών |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4001xH2200mm |
| Βάρος:: | 1200 κλ |
Μηχανή διαλογής μεγέθους ψαριών και γαρίδων
| Ονομασία: | Μηχανή διαλογής μεγέθους ψαριών και γαρίδων |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο, αντλία |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2023 |
Έξυπνη 304 από ανοξείδωτο χάλυβα αξιόπιστη μηχανή διαλογής γαρίδας κατάλληλη για τη βιομηχανία θαλασσινών
| Ονομασία: | Έξυπνη 304 από ανοξείδωτο χάλυβα αξιόπιστη μηχανή διαλογής γαρίδας κατάλληλη για τη βιομηχανία θαλασ |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο, αντλία |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2023 |
Θαλασσινών διαδικασίας εξοπλισμού γαρίδων πλύσης ταξινομώντας μηχανή γαρίδων βαθμολογώντας μηχανών αυτόματη για την αποφλοίωση γαρίδων
| Λέξη κλειδί:: | Θαλασσινών διαδικασίας εξοπλισμού γαρίδων πλύσης ταξινομώντας μηχανή γαρίδων βαθμολογώντας μηχανών α |
|---|---|
| Υλικό:: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ακριβότητα: | υψηλή |
Μηχανή διαλογής γαρίδας υψηλής ακρίβειας για την επεξεργασία θαλασσινών
| Ονομασία: | Μηχανή διαλογής γαρίδας υψηλής ακρίβειας για την επεξεργασία θαλασσινών |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο, αντλία |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2023 |
Εξοπλισμός επεξεργασίας θαλασσινών Μηχανή ταξινόμησης γαρίδας Μηχανή αυτόματης ταξινόμησης μεγέθους γαρίδας
| Λέξη κλειδί:: | Εξοπλισμός επεξεργασίας θαλασσινών Μηχανή ταξινόμησης γαρίδας Μηχανή αυτόματης ταξινόμησης μεγέθους |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H):: | L6000xW4000xH2203mm |
| Βάρος:: | 1203 κλ |
Αυτόματη μηχανή διαλογής γαρίδας για την αποφλούδαση γαρίδας, το πλύσιμο φρέσκων γαρίδων, το στρίψιμο, η διαλογή των γαρίδων
| Κλειστή λέξη: | Αυτόματη μηχανή διαλογής γαρίδας για την αποφλούδαση γαρίδας, το πλύσιμο φρέσκων γαρίδων, το στρίψιμ |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H): | L6000xW5200xH2201mm |
| Κατανάλωση: | 1500kg-1801kg |

